v

V minulosti vám vztahy ublížily, a proto je těžké si věřit. Ale tento muž se vám opravdu líbí. Cítíte to ve svém nitru.

Je to ten pravý? Nebo je to jen další chlap, který vám ublíží?

Když vám v minulosti někdo ublížil, máte tendenci si klást spoustu otázek, kdykoli chodíte s někým novým. Ale i když vás tento druh nejistoty může znervózňovat, ve skutečnosti je dobré občas si vztah zpochybnit.

Dělat to znamená, že vztah berete vážně. Jen se snažte o něm příliš nepřemýšlet. To nikdy nekončí dobře.

První věc, kterou musíte udělat, když chodíte s někým novým a hledáte známky toho, že vás miluje, je zeptat se sami sebe, co ve vztahu skutečně hledáte.

Jedná se o jedno z největších rozhodnutí, které ve svém životě uděláte. Chcete s tímto mužem zůstat? Je to ten pravý, kterému se chcete zavázat? Jste připravena se za něj provdat?"

Pokud víte, že v tom jedete dlouhodobě, měla byste začít zjišťovat, zda on cítí totéž.

Miluje vás?

Tady je 11 znamení, že vás miluje a jste si souzeni:

1. Viděl vás v nejhorším a neopustil vás.

Zůstal s vámi, když vás vyhodili z práce a váš spolubydlící se náhle odstěhoval. Tehdy ses opravdu zhroutila. Ale to ho neodradilo. Byl tu pro tebe. Vyslechl tě.

Mohla ses před ním vyplakat a nemusela ses bát, že tě odsoudí. Teď sis našla dobrou práci a máš skvělého spolubydlícího. Jaký to dobrý pocit.

2. Necítí se zastrašen tvou kariérou.

Ví, že tvá kariéra je pro tebe důležitá, a podporuje ji. Ví, jakým směrem byste se chtěli v kariéře ubírat.

O vaši kariéru se upřímně zajímá tím, že se vás na ni vyptává. Pokud se chystá něco důležitého, pak o tom ví.

3. Máte společné duchovní přesvědčení.

No, vím, že tohle je v dnešní době ošemetné. Všichni jsme viděli, jak se Bible používá k manipulaci a ovládání. K tomu však není určena.

Podívejme se, jaké jsou některé základní biblické nauky - odpuštění, pokora, upřímnost, otevřenost, úcta a obětavé dávání. To jsou přesvědčení, která potřebujete ve vztahu, když jste v něm na dlouhou dobu. Je pravda, že páry, které se spolu modlí, spolu zůstávají.

4. Plánuje pro vás dokonalé rande na základě vašich zálib a záporů.

To znamená, že vám věnuje pozornost a naslouchá vám. Bere vás vážně. I když je to něco, co ho až tak nebaví, stejně to udělá, protože ví, že se vám to líbí. Všechno si naplánoval. Může to být dokonce překvapení.

5. Usmívá se, když jste nablízku.

Podle řeči jeho těla a tónu hlasu bezpochyby poznáte, že se mu líbíte. Tohle je důležité. Chcete, aby byl váš partner nadšený, až vás na konci dne uvidí. Chcete být jeho nejoblíbenější částí dne.

Bez toho, že by řekl jediné slovo, víte, jaký je to úžasný pocit, když víte, že vás váš partner miluje. To vám určitě pomůže překonat těžké chvíle, například když se náhle porouchá vodovod a vám zůstane obrovský účet.

6. Chlubí se vámi rodině a přátelům.

Když ví, že jste ta pravá, s nadšením vás představí rodině a přátelům. Nedokáže o vás přestat mluvit. Říká o vás samé dobré věci.

A vy to víte a líbí se vám to. Nejenže se o vás chlubí, ale dává jim najevo, jak jste pro něj důležitá.

7. Neprojevil žádné známky toho, že by byl žárlivý.

Je sebevědomý a nesoudí vás na základě svých předchozích vztahů. Nezpochybňuje vás, když mu řeknete, že jste byla venku s přáteli nebo jste musela dlouho pracovat.

Ve vztahu panuje opravdová důvěra.

8. Nesnaží se vás změnit.

Není nic horšího než pocit, že se vás partner snaží změnit. Ví, že milujete kočky, a to je v pořádku. Ví to, protože jste s kočkami vyrůstala a má to pro vás význam.

Proto se postará o to, aby ve vašem životě vždycky nějaká kočka byla. Zná vás zvenčí i zevnitř a přijímá vás zvenčí i zevnitř. To je skvělý pocit. Díky tomu víte, že vám kryje záda. To je opravdu to, co ve vztahu chcete.

9. Víte, že se vám líbí? Jeho činy mluví hlasitěji než jeho slova.

Je pravda, že slova musí být podpořena činy. Pokud nejsou, pak to není upřímné. Když se omluví, neudělá stejnou věc znovu. Víš, že tě miluje, protože to říká.

Ale víš to také proto, že to dává najevo. Pamatuje si na vaše výročí. Nejen když jste spolu začali oficiálně chodit, ale i když jste se poprvé potkali na večírku u kamarádky. Je ochotný akceptovat výstřednosti tvého bratra, protože ví, že to znamená, že s tebou může být.

Je ochotný ti pomoci s placením pojistky na auto a nevmetá ti to do tváře. Nehraje si na Evena Stevena. Nedělá jen jeden vklad do banky, ale mnoho vkladů stále dokola. A nepotřebuje, aby ho někdo znovu a znovu pobízel.

10. Vklad na účet. Víte, že jste pro něj prioritou.

Pokud ho požádáte, aby šel na nějakou pro vás důležitou událost. Udělá to, i kdyby to znamenalo, že si kvůli tomu bude muset vzít volno v práci. Pokud cestuje za prací, ozve se vám hned po přistání a bude vám dál psát/volat. Dá vám vědět, jak cesta probíhá.

Povídá vám o detailech svého dne, abyste věděli, jaké důležité věci se pro něj v práci dějí. Řekne své matce, že jí musí zavolat zpět, když jste uprostřed důležitého rozhovoru.

11. Vždycky se snaží, abyste mu zavolali. Stále máte čas na sebe.

Při navazování vztahu je snadné dát sebe na poslední místo. To vás může po nějaké době omrzet. Váš partner to od vás začne očekávat.

Nebojte se stanovit hranice. Pokud potřebujete nějaký čas na odpočinek, dejte mu to najevo. Můžete si dát bublinkovou koupel nebo jít ven s přáteli - cokoli, co potřebujete oživit.

Dokonalý vztah se jen tak nestane.

Musíte vědět, co chcete, a nebát se o to požádat. Nenechte se strhnout myšlenkou, že se to prostě vyřeší. To znamená, že spolu musíte mluvit a klást si spoustu otázek. To vám pomůže poznat jeden druhého. Také to ve vztahu vybuduje důvěru a intimitu.

V neposlední řadě se ujistěte, že jste ho představili svým přátelům a rodině. Možná jste přehlédli něco, čeho si všimnou. Pokud vyhazují ruce do vzduchu, věnujte tomu pozornost. Nebojte se jich zeptat, co si o něm myslí, nebo si toho všimněte.

Po nějaké době vztahu by se měl cítit ve společnosti vašich přátel a rodiny dobře. Také se ujistěte, že jste se s jeho přáteli a rodinou seznámili. Chová se v jejich přítomnosti jinak? Pokud ano, nebojte se zeptat proč.

Nechoďte s někým proto, že se cítíte osamělá. To ve vás vyvolá pocit nejistoty a pocit, že se nemůžete zeptat na nic, co by ho rozrušilo. Pokud se cítíte osaměle, pak byste se měli podívat sami na sebe. Je v minulosti něco, z čeho se potřebujete vyléčit? Pokud je odpověď "ano", pak byste měli vyhledat pomoc.

Ve vztahu se budete cítit lépe vybaveni. To znamená, že nebudete pochybovat o sobě ani o svých rozhodnutích. Nezapomeňte, že jde o vaše srdce a musíte se o něj starat.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář