v

Ženy věnují tolik energie tomu, aby si našly dobrého muže. Bohužel spousta těchto "mužů" jsou spíše jako děti. Každý má své problémy, ale neměla bys ztrácet čas s mužem s citovou vyspělostí puberťáka. Pamatujte si, že muže nemůžete změnit, zejména ne toho, který je nezralý:

Nedokáže se zavázat: Jeho nezralá mysl vidí svět jinak. Věci, na kterých vám nejvíce záleží, jako je věrnost a upřímnost, nejsou na prvním místě jeho seznamu. Tento typ chování pro vás může přerůst v problémy s důvěrou, což vám později ztíží otevření se (lepším) vztahům.

Vyžívá se v dramatech: Každý vztah má své těžké chvíle, ale tento typ mužů opravdu rád rozdmýchává konflikty. Je to emočně náročné, zejména pokud jste zaneprázdněná tím, že se snažíte vedle vztahu sladit práci, přátele a rodinu. Tato emocionální horská dráha vás může snadno vyčerpat - nestojí za to.

Chce to, co mu vyhovuje: Bude milující a bude se vám věnovat - ve svém čase. Pokud zjistíte, že jste pro něj stále k dispozici, zatímco on pro vás ne, pak je tu problém. I když vztahy nejsou 50 na 50, je něco, co se dá říct o "muži", který chce hrát jen podle svých pravidel.

Nenaslouchá: Nezralý muž nikdy nepochopí, co se skutečně děje. Možná má ve skutečnosti mysl dítěte, nebo mu prostě jen nezáleží na tom, aby věnoval čas tomu, aby vás pochopil. Místo aby se snažil problém vyřešit, myslí si, že na něj osobně útočíte. A tak se místo řešení problému rozhovor zvrhne v omluvu z vaší strany za to, že jste "ranili jeho city".

Zasloužíte si víc a VÍTE TO: To, že jste ho označili za "nedospělého", mluví za vše. Pokud dokážeš rozpoznat způsoby, jakými se chová dětinsky, pak bys měla pokračovat a poohlédnout se jinde - nezaslouží si tě. Zaměř svou energii na budování blízkého přátelství s citově vyspělými muži, i když to bude trvat déle. Z dlouhodobého hlediska se to vyplatí.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář