v

Nejste si jisti, jak zjistit, zda je muž, do kterého jste se zamilovali, muž, kterého byste měli mít za manžela a celoživotního partnera?

Pokud muž, s nímž chodíte, dělá pravidelně těchto 21 věcí - a to i v případě, že dělá jen některé z nich -, může být vážně vhodný pro manželství.

Takže, hned si toho muže zamkněte.

Pokud váš muž dělá těchto 21 věcí, odpověď zní ano, měla byste si ho vzít.

1. Zná zpaměti vaši objednávku na snídani.

Ať už je to opečený celozrnný sezamový bagel s míchanými vajíčky a sýrem a čerstvě vymačkaným pomerančovým džusem, nebo jen černá káva. Vyběhne si pro ni nebo vás vezme s sebou a odříká vaši objednávku nazpaměť.

Všímá si detailů toho, co máte rádi.

2. Cestou domů se hlásí.

S rychlou zprávou: "Za 10 minut odcházím z baru. Brzy se uvidíme..." vám dává najevo, že na vás nezapomněl a že je připraven být opět se svou oblíbenou osobou.

Tuto zprávu neposílá proto, že by si myslel, že jste paranoidní, potřebná nebo nejistá. Posílá ji ze vzájemného respektu. Ví, že tím, že tě upozorní, ti zabrání v obavách o jeho bezpečnost nebo úroveň střízlivosti. A připomíná vám, že si uvědomuje, že ta nejlepší část jeho noci teprve začne.

Také vás informuje, abyste si mohli pustit film, na který jste čekali, až se společně podíváte.

3. Stará se o vás.

Přinese vám Advil a sklenici vody, když vás bolí hlava. Zajde do lékárny pro kapesníky a léky proti kašli a vyzvedne kuřecí polévku s nudlemi, když máte silnou rýmu.

Přinutí vás vzít si zinkové pastilky a postrčí vás k lékaři, když budete tvrdit, že jste příliš zaneprázdnění, abyste se objednali.

4. Zavolá vám během dne, jen aby vás zkontroloval.

Může mít na srdci nějakou vtipnou historku, o kterou se s vámi chce podělit, nebo se prostě jen chce podívat, jak to jde v práci. Často se vás bude snažit přesvědčit, abyste zavřeli dřív, abyste mohli strávit čas společně.

5. Umí to skvěle s dětmi.

V podstatě jste si jistí, že by mohl vést nějaký sportovní tábor. Děti se k němu hrnou a touží s ním trávit čas. Je skvělým vzorem. Jeho optimistická osobnost a nadšení jsou nakažlivé.

Když je nablízku, na dětských tvářích se objevují obrovské úsměvy.

6. Udělá si na vás čas.

Bez ohledu na to, jak moc je zaneprázdněný, nikdy si nezapomene vyhradit důsledný čas jen pro vás. Jste pro něj prioritou, takže se nebojí odmítnout plány s "kluky" ve prospěch chvilky času se svou dámou.

7. Reaguje na každý váš telefonát a zprávu.

Nikdy se nestane, že by chyběl několik dní po sobě. Je na něj spolehnutí. Nebude vás zdržovat, když máte nějaké plány. Nežádá o odklad, protože výmluvy nejsou součástí jeho DNA.

Není z těch, kteří chodí soustavně pozdě, protože mu záleží na tom, aby chodil včas.

8. Neudržuje kontakt s bývalými přítelkyněmi.

Ví, že jakmile vztah skončí, není nic dobrého na tom, že s nimi zůstane v úzkém kontaktu, zejména když je v novém vztahu. Na jeho mobilu se neobjevují žádná cizí telefonní čísla.

Ne že bys to věděla, protože ani necítíš potřebu kyberneticky šmírovat.

9. Víte, že se s vámi stýká? Náhodně vám kupuje stírací losy.

Rád vám podává minci a sleduje, jak odhalujete čísla na kartě. Společně plánujete, co byste s penězi udělali, kdybyste vyhráli.

Je to snílek. A vy rádi sníte s ním.

10. Při určitých příležitostech dostáváte srdečné dárky doplněné pozornými blahopřáními.

Máte rádi narozeniny a výročí, takže je s vámi rád oslaví. Pokud ví, že máte ráda psaní, pořídí vám krásný deník.

Do dárků vkládá i svůj humor. Například když vám zazpívá vaši oblíbenou písničku, změní slova na text tak, aby se týkala toho otravného kolegy, o kterém jste mu vyprávěla.

11. Jak se vám líbí vaše oblíbené písničky? Bude se chovat jako domácí mazlíček, i když ty bys raději byla doma s jeho sexy tělem.

Místo toho, aby se vyparádil a utratil spoustu peněz za velkou noc venku, je nadšený, že může zůstat doma a schoulit se s tebou na gauči, dívat se na film a objednat si jídlo s sebou.

Jeho noci plné večírků jsou už za ním a jemu to naprosto vyhovuje.

12. Stále křičí jako sedmiletý kluk, když jeho oblíbený fotbalový tým skóruje touchdown.

Svému týmu bude věrný bez ohledu na to, kolikrát prohraje, kolika quarterbacky projde během jedné sezony nebo jak hluboko klesne v žebříčku.

Tato věrnost se přenese i do jeho vztahů s rodinou, přáteli, a dokonce i s budoucí manželkou. Jakmile jí bude jednou oddaný, zůstane v ní na celý život.

13. Stále je pravidelně v kontaktu s několika svými kamarády z dětství.

Každý z nich považuje vašeho kluka za svého nejlepšího kamaráda. Udělá si čas, aby jim zavolal zpět a zjistil, co se s nimi děje, a najde si způsob, jak se s nimi spojit, přestože žijí v různých městech a časových pásmech.

14. Pravidelně dává číšníkům v restauracích přehnané spropitné a obecně je k pracovníkům ve službách mimořádně zdvořilý.

Víte, že pokud mu záleží na tom, aby se choval k úplně cizím lidem s úctou, udělá to pro vás a všechny ostatní, které má rád, desetkrát tolik.

15. Je vyspělý.

Není z těch, kteří se nechají strhnout davem, aniž by dělali vlastní rozhodnutí.

Pokud několik jeho kamarádů pije whisky do čtyř do rána, on je ten, kdo se postará o to, aby byl účet zaplacen a aby se všichni dostali v pořádku domů.

16. Je neuvěřitelně pohledný, aniž by se o to snažil.

Nedbá na údržbu a obléká se pro pohodlí. Čím víc ho poznáváte, tím lépe vypadá.

Jemu je úplně jedno, jakou značku mají vaše džíny nebo jak vysoké máte podpatky. Přijde mu, že jste krásná ve všem.

17. V čem jste krásná? Každý den řekne alespoň jednu věc, která vás rozesměje.

Ne vždy je to záměrné - někdy je to prostě jeho pohled na věc. I když rozhodně chápe tvůj smysl pro humor a rád tě rozesměje.

18. Jaké máš pocity? Ví, jak si s tebou poradit, když máš špatnou náladu.

Ať už tě nechá deset minut v kuse řečnit o tom, jakého máš neuvěřitelně sobeckého kamaráda, nebo tě donutí jít na procházku.

Ví, že v takovém stavu by neměl začít mačkat tlačítka, a vždycky se tě zastane, i když se mýlíš.

19. Je dostatečně jistý, aby miloval vaše silné stránky.

Podporuje a povzbuzuje vaši nezávislost, což je to, co na vás miluje. Respektuje vaši potřebu udržovat si vlastní přátelství, ale rád se k vám připojí, když ho pozvete.

20. Jaké jsou vaše přátele? Moc hezky voní.

Když ho obejmete, chcete ho objímat dál, jen abyste vdechovali jeho úžasnou vůni, která v sobě ukrývá jedinečný dojem, který na vás dělá.

Doufáte, že cokoli, co máte na sobě, do sebe vstřebá jen kousek jeho kouzla a pevně se ho drží, přičemž jeho stopy uvolňujete sporadicky po celý den.

21. Je tvým největším fanouškem.

Když se ho na tebe někdo zeptá, rozzáří se a hrdě popíše někoho, kým jsi s nadšením.

Slaví tvé úspěchy, protože je to někdo, kdo tě zná zevnitř i zvenčí a dokáže ocenit tvé boje i úspěchy.

Zdroje: yourtango.com, Unsplash.com

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář